Tел: +37067544884
     
Pardavimas
Šalis
Miestas
Tipas
Kambarių skaičius
Nuo Iki
Kaina (€)
Nuo Iki
Nuoma
Šalis
Miestas
Tipas
Kambarių skaičius
Nuo Iki
Kaina (€)
Nuo Iki
Apie miestą

Naujoji Akmenė – nedidelis miestelis šiaurės Lietuvoje Šiaulių apskrityje. Šiuo metu Naujoje Akmenėje gyvena apie 12000 žmonių. Miesto palanki geografinė padėtis ir gerai išvystyta kelių infrastruktūra leidžia greitai pasiekti didelius Lietuvos ir Latvijos miestus. Atstumas iki Šiaulių sudaro 46 km, iki Rygos – 120 km, iki Tarptautinio Rygos oro uosto – 120 km, iki Palangos oro uosto – 130 km, iki Klaipėdos uosto – 130 km. Be to, miestas yra pakankamai arti jūros, kas leidžia jo gyventojams rinktis kaip Lietuvos (120 km), taip ir Latvijos (100 km) kurortus.

Naujoji Akmenė yra Akmenės rajono administracinis centras. Čia yra visos pagrindinės valstybinės institucijos: miesto savivaldybė, teismas, policija, prokuratūra, migracijos tarnyba, civilines metrikacijos skyrius, ligoninė, paštas, bankai ir kt. Puikiai išvystyta miesto infrastruktūra užtikrina įvairių paslaugų suteikimą: socialinių, teisėsaugos, medicinos, kultūros, švietimo, transporto ir t.t. Mieste labai žemas nusikalstamumo lygis. Santykinai nedidelė teritorija ir puikiai organizuotas policijos darbas užtikrina visų miesto gyventojų saugumą.

Naujoji Akmenė – gražus, jaukus ir kultūrinis miestelis su gera ekologija. Mieste ir jo priemiestyje yra botanikos sodas, nacionalinis sodas, keli rezervatai ir draustiniai, bei kiti valstybės saugomi geologiniai ir botanikos objektai. Pavasarį netoliese esantys miškai žavi gamtos mylėtojus, o rudenį pritraukia grybautojus ir uogautojus.

Nepaisant to, kad Naujoji Akmenė – vienas jauniausių Lietuvos miestų (įkurtas 1952 metais), pastaraisiais metais vyksta aktyvi jo plėtra, renovuojami pastatai. Artimiausiu metu planuojama renovuoti 70-80 % daugiabučių namų. Šiuo metu rekonstruojama centrinė aikštė, želdinamas miestas, gerinama kelių ir transporto infrastruktūra. Be to, rajone labai gerai išvystytas žemės ūkis. Būtent todėl miestas yra perspektyvus ir patrauklus verslui.

Naujos įmonės ir verslui palankios aplinkos kūrimas pritraukia naujas investicijas ir verslininkus ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir iš kitų Europos šalių. Miestas aktyviai dalyvauja dideliuose nacionaliniuose ir Europiniuose projektuose, kurių tikslai yra miesto strateginis planavimas, aplinkosauga, kultūros, sporto, ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo infrastruktūrų vystymas.

Naujoji Akmenė yra taip pat kultūros ir švietimo centras. Čia veikia Kultūros rūmai, Ramučių gimnazija, Saulėtekio progimnazija, lopšeliai-darželiai „Atžalynas“ ir „Žvaigždutė“, mokykla-darželis „Buratinas“, muzikos mokykla, suaugusiųjų švietimo centas bei viešoji biblioteka.


©2013 Akmene real estate
designed by Arcanas
 

X    
Vardas *

Elektroninis paštas

Telefonas

Žinutė *