Tел: +37067544884
     
Pardavimas
Šalis
Miestas
Tipas
Kambarių skaičius
Nuo Iki
Kaina (€)
Nuo Iki
Nuoma
Šalis
Miestas
Tipas
Kambarių skaičius
Nuo Iki
Kaina (€)
Nuo Iki
Pas mus

Planuojate išvykti gyventi į užsienį, bet negalite greitai parduoti jums priklausantį būtą arba namą? Neturite laiko ieškoti pirkėjų, vaikščioti po komunalines paslaugas teikiančias institucijas, stovėti begalinėse eilėse, ir norėtumėte iškart gauti visus pinigus už parduotą turtą?

Mes laukiame jūsų! Mes ne tik greitai nupirksime jums priklausantį nekilnojamąjį turtą, bet ir iškart sumokėsime visus pinigus. Pasistengsime maksimaliai palengvinti pirkimo-pardavimo procedūrą. Jūsų patogumui suteiksime operatyvią teisinę ir juridinę pagalbą, greitai paruošime pilną pirkimo-pardavimo sandoriui reikalingų dokumentų paketą, susitarsime su notaro biuru dėl sandorio datos ir laiko, nuvyksime į Registrų centrą, susisieksime su komunalinių paslaugų tiekėjais, apskaičiuosime mokesčius ir t.t.

Pragyvenę ilgą laiką užsienyje, pasiilgote savo gimtojo krašto ir planuojate sugrįžti namo? Tačiau gyvenant užsienyje sudėtinga surasti jums ir jūsų šeimai tinkamą butą arba žemės sklypą, kur svajojate pasistatyti jaukų ir gražų namelį?

Kreipkitės pas mus! Mūsų įmonė siūlo didelį butų, namų, patalpų, sodybų žemės sklypų ir miškų pasirinkimą. Mūsų siūlomo nekilnojamojo turto įvairovė patenkins bet kokius lūkesčius ir kišenę. Dirbame nuotoliniu būdu. Operatyviai paruošime visus galinčius jus sudominti nekilnojamojo turto ir žemės variantus ir atsiųsime juos į jūsų nurodytą elektroninį paštą. Jūsų patogumui galėsime bendrauti per Skype. Esant reikalui išversime reikalingus dokumentus iš/į lietuvių, anglų, rusų kalbas.

Žmonėms, gyvenantiems užsienyje ir neturintiems galimybės skubiai atvykti į Lietuvą (pvz., giminaičio mirties atveju), užtenka parašyti įgaliojimą mūsų įmonės ar įmonės darbuotojo vardu, ir mes sutvarkysime visus paveldėjimo dokumentus. Taip pat, įvertinsime jūsų paveldėtą turtą, nupirksime jį arba tarpininkaudami padėsime jį parduoti jums palankiomis sąlygomis.

Tuo atveju, jeigu jūs planuojate pradėti verslą arba plėsti jau esančią verslo rinką, suteiksime jums visapusišką pagalbą. Norintiems pradėti verslą padėsime įsteigti bet kokios juridinės formos įmones, o tiems, kas ieško naujų rinkų padėsime surasti ir išnuomoti atitinkančias poreikius ir verslo specifiką patalpas.

Jums reikia tik konsultacijos? Mes jūsų laukiame! Mūsų įmonės darbuotojai mielai suteiks išsamias konsultacijas visais jums rūpimais klausimais.

Mes dirbame operatyviai, kokybiškai, profesionaliai ir patikimai!

10 priežasčių, kodėl jūs turite kreiptis pas mus?

  1. Perkame ir parduodame visų rūšių nekilnojamąjį turtą, žemės sklypus bei mišką ne tik Akmenės rajone, bet ir visoje Lietuvoje.
  2. Nuomojame ir išnuomojame bet kokį nekilnojamąjį turtą.
  3. Tarpininkaujame perkant, parduodant arba (iš)nuomojant bet kokį nekilnojamąjį turtą
  4. Greitai paruošime pilną pirkimo-pardavimo sandoriui reikalingų dokumentų paketą.
  5. Atliekame nekilnojamojo turto vertinimą.
  6. Reklamuojame parduodamą nekilnojamąjį turtą be papildomo mokesčio.
  7. Konsultuojame visais nekilnojamojo turto klausimais.
  8. Padedame steigti įmones.
  9. Padedame sutvarkyti paveldėjimo dokumentus.
  10. Teikiame vertimo paslaugas.

©2013 Akmene real estate
designed by Arcanas
 

X    
Vardas *

Elektroninis paštas

Telefonas

Žinutė *